banner83

TÜRSAB Kuşadası Yürütme Kurulu yenilendi

Geçen ay tek liste ile gerçekleştirilen genel kurulda Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı seçilen Başaran Ulusoy, Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulunu atadı.

TÜRSAB Kuşadası Yürütme Kurulu yenilendi
banner94
banner26

Bülent İlbahar’ın yeniden başkan olarak atandığı yeni Kuşadası Bölgesel Yürütme Kuruluna iki yeni isim girdi.
Siba Turizm’in sahibi Bülent İlbahar’ın başkanlığında atanan yönetimde şu isimler yer alıyor: Kuşadası’ndan Mustafa Tatar (Regal Turizm), Mustafa Coşgun (Acun Turizm), Mustafa Gökçe (Galileo Turizm), Gülay Erenuluğ (Discovery Turizm), Erol Vatansever (Tılsım Turizm), Bahadır Eser (İmta Turizm ve Suntimes Turizm), Didim’den Deniz Aktaş (Croesus Turizm) ve Denizli’den Hasan Öz (Avail Turizm).
Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu’nun ilk toplantısında konuşan Başkan Bülent İlbahar, seçime gitmeden atandıklarının altını çizerek, “Geçen dönem hep birlikte önemli çalışmalara imza attık, verimli çalıştık. Yönetime iki yeni arkadaşımız girdi. Yeni dönemde de birlikte bölge turizmi ve acentalarımız adına yine önemli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Kuşadası, Didim ve Denizli üçgeninde turizmin sağlıklı gelişimi için yeni projeler üretilmesine katkı sağlamak ve devam eden projelerin takipçisi olmak önceliğimiz olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2012, 14:03

banner102