banner339
banner313

Türk Telekom kullanıcılarına müjde!

Türk Telekom kullanıcılarına müjde!
banner401
banner408


Türkiye'nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom, telefonu çekmeyen müşterileri için harekete geçti.

Bilindiği üzere genel olarak en ucuz tarifeler Türk Telekom'da bulunuyor. Lakin Türk Telekom'un özellikle doğu bölgesindeki illerde çok çekmediği de inkar edilemez bir gerçek. Bu negatif algıyı değiştirmek için harekete geçen Türk Telekom mobil baz istasyonlarıyla sorunu çözmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz gün Türk Telekom'dan mobil baz istasyonları ile ilgili bir açıklama yapıldı. Dilerseniz yapılan açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundaki 10 ili bünyesinde barındıran Erzurum Bölge Müdürlüğü’nde 1000’inci mobil sahasını hizmete açtı.

“Sadece merkeze değil, herkese” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundan 10 ilin bağlı olduğu Erzurum Bölge Müdürlüğü bünyesindeki 1000’inci mobil sahasını hizmete açtı. Türk Telekom, yaptığı yatırımlar ile bölgedeki kapsama oranını daha da yükseltmeyi ve şebeke kalitesini iyileştirmeyi hedefliyor.

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Millî sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin dört bir yanına yatırımlarımızı artırdık. Bu çerçevede ülkemizin doğusunda bu yıl 75 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayımızı 1000’e çıkarırken, 4G kapsamamızı da bölge genelinde yüzde 84,3’e yükselttik. Yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz.” dedi.
banner218