banner4

Türk - ABD dostluğu

Milas Spor Salonunda Amerikalı, Güney Afrikalı ve Türk güreşçiler gösteri güreşleri için bir araya geldiler. Amerika’dan 21, Güney Afrika’dan 15 toplam 36 güreşçi Milas Güreş Eğitim Merkezi’nin misafiri oldu.

Türk - ABD dostluğu
banner8

Güreşleri kalabalık bir seyirci kitlesi izledi. Müsabakalar öncesinde yapılan açılış seremonisinde güreş turnuvasına katılan güreşçiler seyircilere ve protokole tanıtıldı. Milas Kaymakamı Şahin Aslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Ali Sürücü, Muğla Spor Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Esen de katılarak güreş müsabakalarını ilgi ile izledi.
Saygı duruşu ve üç ülkenin milli marşlarının söylenmesinden sonra İl Spor Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Milas Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Ali Sürücü açılış konuşması yaptı.
Üç ülkenin dostluk sevgi ve kardeşlik adına düzenledikleri özel gösteri güreş müsabakaları iki hakem yönetti. Hakemlerden biri Türk diğeri ise Amerikalıydı.
Turnuvada, Mahawk Volley Spor Kulübü birinci, Pretorıa Meulopark Spor Kulübü ikinci ve Milas Güreş İhtisas Kulübü üçüncü oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2009, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER