banner158
banner218

TÜMSİAD'tan eğitim semineri

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Aydın Şubesi, 2. Avrupa KOBİ Haftası çerçevesinde KOBİ’lere yönelik “Devlet Destekleri ve İşletmelerde Muhasebe Sorunları” konulu eğitim semineri düzenledi.

TÜMSİAD'tan eğitim semineri
banner216

TÜMSİAD Aydın Şubesi Eğitim Ar-Ge Komisyonunun organize ettiği ve TÜMSİAD Aydın şube binasında gerçekleşen eğitim programın açılında konuşan TÜMSİAD Şube Başkanı Özcan Petekkaya, derneğin faaliyetleri hakkında kısaca bilgi verdi.
2. Avrupa KOBİ Haftası çerçevesinde KOBİ"lere yönelik “Devlet Destekleri ve İşletmelerde Muhasebe Sorunları” konulu eğitim seminerine TÜMSİAD İzmir Yatırım ve Mali İşler Komisyonu Sorumlusu Başkan Yardımcısı Osman Murat Başaran, TÜMSİAD İzmir Yatırım ve Mali İşler Komisyonu Başkan Yardımcısı Yeminli Mali Müşavir Kasım Özden ve TÜMSİAD İzmir Yatırım ve Mali İşler Komisyonu Başkanı Mali Müşavir Murat Köseoğlu"nun konuşmacı olarak katıldı.
Eğitim seminerinde Osman Murat Başaran “KOSGEB Destekleri”, Kasım Özden “İhracatta Vergisel Teşvikler” ve Murat Köseoğlu da “Muhasebede En Sık Yapılan Hatalar” konulularında KOBİ temsilcilerine bilgiler verdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2010, 11:42