banner158

Ticaret Odası'na ziyaret

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Nazilli Şube Temsilciliği, Nazilli Ticaret Odası Başkanı A.Gültekin Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Ticaret Odası'na ziyaret

Aydın Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası yönetim kurulu üyesi Şerafettin Ayfer ile odanın Nazilli temsilciliği başkanı Selim Boluvat ve başkan yardımcıları Habib Sevgili ve Mert Öreroğlu ile Nazilli Ticaret Odası Başkanı A.Gültekin Kılınç"ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette karşılıklı meslek sorunları dile getirildi.
Nazilli Ticaret Odası Başkanı Gültekin Kılınç yaptığı konuşmasında; “Muhasebecilerin ve Mali Müşavirlerin sorunları her geçen gün azalacağı yerde büyümektedir. Bugün serbest muhasebeciler ve mali müşavirler olarak mükelleflerimizin her türlü sorumluluklarını taşıyoruz. Bu yüzden oda üyelerimiz büyük sorumluluklar altında çalışmaktadır. Mükellefin hatası bizim hatamız kabul edilmektedir. Bunun karşılığında devletten yeteri kadar ilgi görmemekteyiz. Sanıyorum önümüzdeki yıllarda mesleğimizin sorunları en aza inecektir. Esprili olarak şunu ifade etmek isterim ticaret odası özel sektörün buluştuğu vücut ise mali müşavirler odası da bu vücudun tansiyonunu ölçen kurumdur” dedi.
SMMMO Nazilli Şube temsilcisi Selim Boluvat yaptığı konuşmasında; “Yeni seçilen yönetimimizle Ticaret Odası başkanımızı ziyaret etmek istedik. Kendisine yaptığımız bu nezaket ziyaretinde çok güzel bir paylaşım içerisine girdik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2010, 19:38
banner192