banner116
banner92

Ticaret Borsasından ziyaret

Söke Ticaret Borsası, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Söke İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Ticaret Borsasından ziyaret
banner94
banner26

Namık Yıldırım"ın İlçe Başkanlığı"na atanmasından sonra yeni yönetimini oluşturma çalışmalarını sürdüren Söke AK Parti İlçe Teşkilatı"nda Borsa yönetim kurulu ve meclis üyelerini karşılayanlar arasında Ali Güzelyağdöken, Kemal Karakaş, Akif Pala"da bulundu.
Sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin elele vererek çalışmaları gerektiğini söyleyen AK Parti Söke ilçe Başkanı Namık Yıldırım; Söke AK Parti İlçe Teşkilatı olarak Söke"de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının emrinde olduklarını ifade etti. Oluşumlarının tam anlamıyla tamladıklarında çalışmalarına daha da hız vereceklerini ifade eden Namık Yıldırım; “İlçemizdeki tüm sivil oluşumlarla, kurum ve kuruluşlar ve basınımızla iç içe, güçlü diyaloglar kurmak arzusundayız. Partimiz ve Sökemizi daha iyi bir konuma getirmek istiyoruz” dedi.
AK Parti İlçe Teşkilatı ziyaretinde yaptığı konuşmaya gün içinde yaşanılan çatışmalarda kaybedilen 5 şehidi anarak başlayan Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık; Namık Yıldırım Başkanlığındaki Söke Ak Parti"nin yeni yönetimine başarılar diledi. Siyasi partilerin özellikle iktidar partisinin önemli olduğunu, sivil toplum kuruluşları ile siyasi partiler arasında karşılıklı yapılan ziyaretlerin faydasına inandıklarını belirten Bertan Balçık; bu ziyaretlerin devam etmesini diledi.
Söke"nin Aydın ili geneline bakıldığında en az payı alan ilçe olduğunu belirten Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık; “AK Parti"nin yeni ilçe yönetimin bu konuya ağırlık vermesini ve takipçisi olmasını istiyoruz” dedi.
Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık; Ticaret Borsası, Vadeli İşlemler Obriyon Borsası (VOB) ve çeşitli bankalar ile birlikte kurulacak lisanlı ürün depoculuğu çalışmaları ile ilgili genel bilgiler verdi. iha

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2010, 19:55
banner118