banner4

Stranger Things'in 3. sezonu ne zaman gelecek?

Stranger Things'in merakla beklenen 3. sezon tarihi, Netflix'in yayınladığı bir tanıtımla duyuruldu. İşte detaylar!

Stranger Things'in 3. sezonu ne zaman gelecek?
banner26

Stranger Things'in 3. sezonu 4 Temmuz 2019'da Netflix'te başlayacak. Popüler dizinin yeni sezon prömiyer tarihi, Netflix'in yayınladığı özel bir video aracılığıyla duyuruldu.

Tanıtımda 1985 yılına ait gerçek yılbaşı görüntüleri yer alıyor. "Rockin' New Year's Eve" adlı yeni yıl programı yayındayken kamera kalabalığa yöneldiğinde görüntü bir anda bozuluyor. Tanıtımın sonunda ise bu sezonun sloganını görüyoruz: "Bir yaz, her şeyi değiştirebilir. 1985 yazında Hawkins'te tuhaf bir şey ortaya çıkar."

3. sezonun ilk resmi afişi ise karakterlerimizi 4 Temmuz kutlamalarında, havai fişeklerin altında resmediyor. Ancak Eleven, Mike ve Will'in gözlerindeki endişe, gelecek tehlikenin habercisi niteliğinde.

Stranger Things'in 3. sezonu ne zaman gelecek?

Dizinin yeni sezonunda sırasıyla "Suzie, Duyuyor musun?", "AVM Fareleri", "Kayıp Cankurtaran Vakası", "Sauna Testi", "Kaynak", "Doğum Günü", "Isırık" ve "Starcourt Savaşı" adlı bölümleri izleyeceğiz.

Matt ve Ross Duffer'ın yarattığı dizinin 3. sezonunda Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes ve Francesca Reale gibi isimler rol alıyor.

Stranger Things'in 3. sezonu, 4 Temmuz'da Netflix'te başlıyor.

Kaynak:
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 20:28

banner77

banner76