banner339
banner274

Steam Random Key Nedir

Steam dünyasını bilmeyeniniz yoktur. Son birkaç yıldır aktif olarak milyonlarca insanı bünyesinde barındıran bu alan, en faal dijital dağıtım alanlarının başında gelmektedir. Steam aracılığı ile on binlerce farklı oyunu satın alabilirsiniz. Herkesin severek oynadığı ve artık efsane olmaya aday olan tüm oyunları steam aracılığı ile satın alabilirsiniz ve bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Steam Random Key Nedir
banner328

Steam Half Life oyununun tasarlayıcısı olan Valve Corporation firmasının bir projesidir. Bu projede satışa sunulan on binlerce oyunu satın almak için steam cüzdan kodları kullanılmaktadır. Burada her oyun için belirleniş olan bir bedel vardır. Bu bedelin karşılığında bir cüzdan bakiyesi oluşturmalı ve istediğiniz oyunu bu bakiye ile satın almalısınız.

Steam random key işte bu süreçte devreye giren özel bir uygulamadır. Yüksek rakamlarda bir bedel ödeyerek oyun satın almak yerine çok cüzi rakamlarda bir steam random key satın alarak tüm oyunlar arasından rastgele bir ihtimalle oyun edinebilirsiniz. Burada şansınız önemli olacaktır. Ancak en yeni ve en pahalı steam oyunlarına çok cüzi bir rakamla ulaşma ihtimaliniz her zaman söz konusu olacaktır.

Ucuz Steam Random Key Satın Al

Steam random key satın alabileceğiniz birçok farklı platform bulabilirsiniz. Ancak güvenilir ve verdiği hizmet ile bugün binlerce insanın tercih etmiş olduğu Foxngame üzerinden bu alımları yapabilirsiniz. Steam random key ucuz satış desteği ile en iyi oyunlara çok düşük rakamlarda sahip olabilirsiniz.

Foxngame sitesine giriş yaparak steam random key satış rakamlarını inceleyebilirsiniz. İki farklı pakette sizlere sunulan steam random key satışı ile en prestijli ve en çok tercih edilen oyunları steam kütüphanelerinize ekleyebilirsiniz.

Foxngame bünyesinde sunulan farklı steam random key paketlerinin farklılığı içerdiği oyunlara bağlıdır. Oyun değerlerine göre farklı steam random key paketlerini tercih edebilirsiniz. Eğer en yüksek değerlerde olan ve en çok tercih edilen oyunların size düşmesini istiyorsanız bunun için Premium paket tercihi yapabilirsiniz. En iyi steam oyunları arasından rastgele yapılacak olan atama sonucunda belki de hayalini kurduğunuz o steam oyununa sahip olabilirsiniz.

Kaynak: https://www.foxngame.com/steam-tl-cuzdan-kodu

banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k