banner339
banner313

Spor şenlikleri devam ediyor

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, (ADÜ) Sağlık Kültür ve Spor Dairesi tarafından geleneksel olarak gerekçeleştirilen spor şenlikleri devam ediyor. Bu yıl 14.’sü düzenlenen spor şenlikleri kapsamında Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

Spor şenlikleri devam ediyor
banner401
banner427

Forum Aydın"ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen turnuvalar çekişmeli maçlara sahne oldu.
ADÜ Öğrencileri ve personel olmak üzere iki dalda 4 ayrı kategoride düzenlenen turnuvalar ferdi katılan öğrenci ve personeller izleyenleri de oldukça heyecanlı anlar yaşattılar. Turnuvaya 9"u bayan 41 öğrenci, 5"i bayan 14 personel olmak üzere toplam 55 sporcu katıldı.
Öğrencilerden erkekler kategorisinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğrencisi Demirali Pişkin 1., Eğitim Fakültesi Öğrencisi Sinan Çavuşoğlu 2., ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Sennur Altınsoy 3. oldu.
Bayan öğrencilerde ise Yine Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Özlem Tüy 1., Söke MYO öğrencisi Gülşen Yılmaz 2., ve Nazilli MYO öğrencisi Ayşe Sanver 3. oldu.
Personelde ise Ömer Barış Üzüm 1., Hayati çakır 2., ve reşit Mercan 3. olurken, bayan personellerde Cevher Atıgan 1., Seda Erişen 2., ve Sibel Atay da 3. oldu.
Müsabakalara ADÜ Rektörü Prof. Dr. Şükrü Boylu, Daire Başkanları ve öğretim üyeleri de izledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 16:10
banner218