banner339
banner313

SP'de kongre hazırlıklar

Saadet Partisi (SP) Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “2008 kongremiz ‘derlenip toparlanma’ kongresi idi, 2010 kongresi ise iktidara yürüyüş kongresi olacaktır” dedi.

banner362
SP'de kongre hazırlıklar
banner328

SP Olağanüstü Kongresinin 11 Temmuz"da Ankara"da yapılacağını anımsatan SP İl Başkanı Özmen, “11 Temmuz"dan sonra Türkiye"de millet adına yeni bir sayfa açılacaktır. Kongre yapmamızın belli başlı bir takım gerekçeleri vardır. Türkiye"de mevcut izlenen siyaset artık tıkanmıştır. Sürekli çelişen, kavga eden, gerilim ve gerilimden beslenen bir siyaset tarzı ile Türkiye bir yere gidemez. Onun için milletin güvenilir bir limana ihtiyacı vardır ve şu anda güvenilir liman olarak tek adres Saadet Partisi"dir. 2008 kongremiz "derlenip toparlanma" kongresi idi, 2010 kongresi ise iktidara yürüyüş kongresi olacaktır, bu kongre ile genel merkezimiz seçim startını da verecektir. Anayasa Mahkemesi"nden referandumla ilgili çıkacak olumsuz bir kararın Türkiye"deki siyasetin temel dengelerini bozacağı ortadadır. Bu çerçevede Saadet Partisi"nin öngörüsü muhtemel bir erken seçim olduğudur. Bu erken seçime karşı da teşkilatlarımızı hazır hale getirmek, daha da güçlendirilmesi için bu kongre bir vesile olacaktır” diye konuştu.
11 Temmuz 2010 tarihinde Ankara"da Atatürk Kapalı Spor Salonu"nda yapılacak kongreye "Kongreden İktidara" isminin verildiğini hatırlatan Özmen, “26 Ekim 2008 kongresini nasıl birlik bütünlük içerisinde, 40 yıldır bu davayı taşıyanların bir bayrak devri töreni halinde olmuşsa bundan sonraki bu kongremizle birlikte bu sürecin iktidara taşınma süreci başlayacak. Bunun için bütün milletimiz toplanacak. Ve inşallah 11 Temmuz"dan sonraki günler Türkiye"de Saadet Partisi için yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır” şeklinde konuştu.iha

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2010, 14:08
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k