banner339
banner313

Songül Karlı ellettiriyor videosu bir anda viral oldu

YouTube'ta şampiyonlar ligi özeti arayan kullanıcılar başka bir video ile karşılaştı. İşte detaylar.

Songül Karlı ellettiriyor videosu bir anda viral oldu
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Geçtiğimiz gün YouTube'ta şampiyonlar ligi özeti arayan kullanıcılar ilginç bir video ile karşılaştı. "Songül Karlı ellettiriyor" isimli video bir anda 750 bin izlenmeyi aştı. Yaklaşık olarak 2 yıl önce yüklenen video için gelen yorumlar ise güldürdü.

Gün geçmiyor ki internette ilginç bir video ile karşılaşmayalım. Özellikle YouTube'un derinliklerinde birbirinden absürd videolar bulabilirsiniz. Bu kapsamda YouTube'un derinliklerine ilginç bir video daha eklendi. Şampiyonlar ligi özeti arayan kullanıcılar "Songül Karlı ellettiriyor" şeklinde bir video ile karşılaştılar. Kısa sürede viral olan video oldukça ilginç yorumlar da aldı diyebiliriz.

YouTube kullanıcıları video ile ilgili ilginç yorumlarda bulundu. İşte o paylaşımlardan bazıları:Ekşi sözlük'ten de video ile ilgili ilginç yorumlar paylaşıldı. Bir kullanıcı "Helal olsun kadına tek başına YouTube'u yönetiyor" ifadelerini kullandı. Bir kullanıcı "ulan en son Burak Yılmaz'ın 1 sezon boyunca attığı golleri izliyordum ne zaman buraya geldim" yorumunu yaptı. Şampiyonlar ligi özeti arayan kullanıcıların hepsinin bu videoya yönlendirilmesi gerçekten ilginç bir olay. Ancak internette artık şaşırtıcı diyebileceğimiz bir olay yok. Özellikle konu YouTube ise her türlü videoya açık olmak gerekli. Siz videoyu daha önce izlemiş miydiniz? Yorumlarda bize düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
banner218