banner83

Sökeli Genç Girişimcilerden MYO'ya ziyaret

Söke Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Mustafa Çetin’i ziyaret etti. Erkan Kaçar Başkanlığı’ndaki Genç Girişimciler Kurulu’nu Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı S

Sökeli Genç Girişimcilerden MYO'ya ziyaret
banner94
banner26

Değişen tüzük gereği kurul üyelerinin sayısının artmasıyla daha etkin bir hale geleceklerini belirten Söke Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Erkan Kaçar; “Bundan sonraki çalışmalarımızda meslek yüksekokulumuz dolayısıyla üniversitemiz ile daha iç içe olmak, işbirliği içinde çalışmak istiyoruz” dedi.
Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Söke MYO Müdürü Doç. Dr. Mustafa Çetin, Söke’de ADÜ olarak yaptıkları çalışmaları anlattı. Geçen bir yıl içinde önlerine koydukları hedeflere ulaştıklarını, Söke’de üniversitenin varlığını daha fazla hissettirmeyi başardıklarını ifade eden Doç. Dr. Mustafa Çetin, yapılan çalışmaların olumlu geri dönüşlerini aldıklarını, Söke’nin öğrenci memnuniyeti ve tercihi bakımından iyi durumda olduğunu söyledi.
Sökelilerin desteklerine her zaman ihtiyaçları olduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Mustafa Çetin, “Söke bir öğrenci kenti ise ve bundan sonra öğrenci kentiyim diyecekse şehrin de buna göre kendisini geliştirmesi gerekir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2012, 17:10

banner102