banner339
banner313

Söke'nin şimşekleri!

Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde düzenlenen Cumhuriyet Karate Şampiyonası’nda Aydın ilini temsil eden Söke Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü’nün karatecileri genel klasmanda ikincilik ile döndü.

Söke'nin şimşekleri!
banner401
banner427

Uşak"ta 31 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen Cumhuriyet Karate Şampiyonası"nda Söke"nin Şimşekleri yedi 1."lik, bir 2."lik, sekiz 3."lük elde etti. Genel klasmanda İzmir birinci, Aydın ikinci, Isparta üçüncü, Uşak ise dördüncü oldu.

Söke Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Beyza Gezginci, Görkem Kaçar, Aleyna Günal, Mesut Gökpınar, Süleyman Çaylar, Beyzanur Aras, Beyza Gezginci birinci; Ece Can ikinci; Cenkay Kozan, Şükrü Polat, Berkay Tarlan, Tahir Kıyak, Uğur Koç, şebnem Özbağcı, Hilal Köseli ve Kemal Kaçar üçüncülük madalyası ile Söke"ye döndü.

Söke Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Şimşek Gökpınar; “Başarılı bir şampiyonayı geride bıraktık. İlçe takımı olarak Aydın ilini temsil ettiğimiz turnuvadan genel klasmanda ikinci olarak dönmek bizi çok mutlu etti. Başarımızı sürdürmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sporcularımı kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2009, 14:50
banner218