banner158

Söke'de üst yapı çalışması

Söke Belediyesi ekipleri Söke’nin çeşitli noktalarında yol düzenleme ve kaldırım yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Söke'de üst yapı çalışması
banner152

2010 yılı çalışma sezonuna hızlı bir başlangıç yapan Söke Belediyesi şantiye ekipleri belirlenen program dahilince çalışmalarını sürdürüyor.
Son olarak Cumhuriyet Mahallesi Şahin Sokak"ta yeni kaldırımlar yapılırken Şahin Sokak"ta yolun asfaltlanacağı öğrenildi. Diğer taraftan yine Cumhuriyet Mahallesi"nde Başkan Bekir Bey ve Başkanı Hasan Bey Sokaklarda da kaldırım çalışmaları yapılıyor.
Uzun zamandır çevrede oturan vatandaşların talep ettiği Atatürk Mahallesi Öğretmen Evleri de asfalta kavuştu. Öğretmen evleri bloklarının arasında kalan sokaklarda Söke Belediyesi ekipleri tarafından düzenlenerek, asfaltlama çalışmaları yapıldı. Gerçekleştirilen kaldırım ve yol düzenleme çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
Program dahilinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Söke Belediyesi Fen İşleri Müdürü Yüksel Ertercan; sezonu iyi değerlendirmeyi hedefleyerek yola çıktıklarını ve programı aksatmadan çalışmalarını büyük bir gayretle sürdürdüklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2010, 13:49