banner158

Söke'de sinema günleri

Söke Belediyesi’nin yaz aylarında bir yandan nostalji yaşatmak bir yandan da yaz akşamlarında vatandaşları bir etkinlikte buluşturmak amacıyla düzenlediği Söke Sinema Günleri 19 Temmuz pazartesi akşamı başlıyor.

Söke'de sinema günleri
banner152

Açık Hava Sinema Keyfinin yaşanılacağı etkinliklerin ilk gecesinde Kemalpaşa Şehit ve Gaziler Parkında başrollerini Sermiyan Midyat ve Katia Gill"in oynadığı "Ay Lav Yu"adlı film gösterilecek. Vatandaşların film keyfini ücretsiz yaşayabilecekleri Açık Hava Sinema Günleri"nde 20 Temmuz Salı akşamı Atatürk Parkında "Başka Dilde Aşk", 21 Temmuz Çarşamba akşamı Seyda Fırat İlköğretim Okulu Bahçesinde "Gelecekten Bir Gün", 22 Temmuz Perşembe akşamı Uğur Mumcu Parkında ise "Veda" adlı film gösterilecek. Söke Sinema Günlerinde film gösterimleri saat 21.00"de başlayacak.
Açık hava sinema günlerinde Sökelileri nostalji yaşamaya davet ettiklerini belirten Söke Belediye Başkan Yardımcısı Levent Tuna; “Söke Belediyesi kültür etkinlileri kapsamında gerçekleştireceğimiz Söke Sinema Günleri"ne tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2010, 13:05