banner158
banner218

Söke AKP'de yeni yönetim

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Söke İlçe Başkanlığı’na Namık Yıldırım’ın atandığı, ancak onaylanan yeni yönetim kurulunun henüz açıklanmadığı belirtildi.

Söke AKP'de yeni yönetim
banner216

Maddi ve Manevi özveride bulunacak partililerden yeni yönetimi oluşturduklarını, yönetim için 30 isim belirlediklerini belirten AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım; yeni yönetimde daha önce hiç siyaset ile uğraşmayan yeni yüzlerin de olduğunu söyledi. Yeni yönetim kurulu listesi ile onaylandığını söyleyen Yıldırım; yeni yönetim kurulunda eski yönetim kurullarında yer alan isimlerinde olduğunu ifade etti.
Onay için genel merkeze gönderilen yeni yönetim listesinin onaylandığının geçtiğimiz günlerde İl Divan Kurulu toplantısında Genel Başkan Yardımcılarından Ekrem Erdem tarafından kendilerine tebliğ edildiğini ifade eden Yıldırım; yeni yönetimin teşkilat ve Söke"ye hayırlı olmasını diledi.
Bilindiği gibi; AK Parti İlçe eski Başkanı Mehmet Uyguntüzel"in işlerinin yoğunluğu nedeniyle ilçe Başkanlığını bırakmasının ardından Namık Yıldırım 2 Haziran 2010"da AK Parti İlçe Başkanlığı"na atanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2010, 15:29