banner116

Şimdi bayanları dinleyecek

Saadet Partisi Genel Merkezince başlatılan “Saadet köylü dinliyor,” Saadet Esnafı dinliyor” projesinden sonra şimdi “Saadet Kadınları dinliyor.

Şimdi bayanları dinleyecek
banner94
banner26

” projesiyle kadınların sorunlarını ele alacaklarını belirten Saadet Partisi Aydın İl Kadın Sorumlusu Çiğdem Alp “Bu proje ile 10 milyon insana ulaşmayı hedefliyoruz.”dedi.
Didim İlçe ziyaretinde konuyla ilgili olarak bilgiler veren Saadet Partisi İl Kadın Kolları Sorumlusu Çiğdem Alp “Bu proje ile 10 milyon insana ulaşmayı hedefliyoruz.”dedi. Ziyarete SP Didim İlçe Başkanı Mehmet Peçen, SP Aydın İl Kadın Teşkilat Başkanı Meliha Özmen, SP Didim Kadın Kolları Başkanı Havva Karahallı da katıldı. Saadet Partisinin köylü ve esnafların durumunu ve sıkıntılarını tespit etmeyi ve buna göre çözüm yolları üretmeyi amaçladıkları projeler çerçevesinde yeni projelerinin “Saadet Kadınları dinliyor” olduğunu açıklayan Saadet Partisi İl Kadın Sorumlusu Çiğdem Alp “Edirne İl Başkanlığımızın başlattığı “Saadet Esnafı dinliyor.” Projesi tüm ülke geneline yayıldı ve Genel Merkezimizce bu projeler genişletildi. Projeler il, ilçe ve belde örgütlerince gerçekleştirildi.” dedi. Alp “Bu proje ile 10 milyon insana ulaşmayı hedefliyoruz. Kadınlarımıza hiçbir siyasi soru sormadan sadece bayan olarak yaşadıkları sıkıntıları, sorunları, neler yapmak istediklerini ve çözümlerle ilgili ziyaretlerimiz olacak. Ülkemizin en uç noktasındaki kişilere kadar ulaşmayı ve yerinde tespit çalışması yapmayı planlıyoruz. Bugün de Didim"e ziyaretimizin nedeni farklı olmasına rağmen bu konuda da çalışmalar Didim"de sürdüreceğiz.” diye konuştu. iha

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2010, 20:41
banner118