banner158
banner218

Şezlong sorunu çözüldü

Didim Belediyesi’nden yapılan açıklamayla Altınkum Sahil Plajı’ndaki şezlong ve şemsiyelerin kaldırılması ile 3. Koyda kaldırılan otopark uygulamasının sezon sonuna ertelendiği belirtildi.

Şezlong sorunu çözüldü
banner216

Didim Belediyesi"nden yapılan açıklamayla Altınkum Sahil Plajı"ndaki şezlong ve şemsiyelerin kaldırılması ile 3. Koyda kaldırılan otopark uygulamasının sezon sonuna ertelendiği belirtildi.
Didim Belediyesi"nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Aydın İl Özel İdaresi"nin 30 Temmuz 2010 tarihinde göndermiş olduğu yazıya istinaden mülkiyeti il özel idaresine ait, Altınkum Sahil Plajında 2574 ve 2575 parseli bulunan şezlong ve şemsiyelerin kaldırılması yönünde çıkan yazıya istinaden; Başkan Vekili Önder Ercan Atasoy geçtiğimiz Cuma günü Aydın Valimiz Sayın Avni Coş ile görüşmüş; Valimiz konuyu öğrendikten sonra, çalışmaya hassasiyetle yaklaşacaklarını ve kimsenin mağdur olmasını istemediklerini belirtmiştir. Buna istinaden Didim Belediyesi tarafından işletilen şezlong ve şemsiyelerle, 3. Koyda bulunan Belediyenin işlettiği otoparkın daha önce devam eden uygulamalarının sezon sonuna kadar aynı şekilde süreceğini bildirmiştir. Sayın Valimiz Avni Coş, 2010 sezonu sonunda Didim Belediyesi"nden ve İl Özel İdaresi"nden oluşturulacak olan komisyon ile konuyu tekrar inceleyeceklerini ve çözüm üretileceğini bildirmiştir” denildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2010, 23:17