banner116
banner92

Sevgilisi olmayanlara alternatif parti

14 Şubat Sevgililer Günü tüm yurtta el ele gezen çiftlerin ve partilerde sevdikleriyle geçirilirken, Nazilli’de ise yalnızlar eğlendi. Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar da ‘Yalnızlar Partisi’nde bir araya geldi.

Sevgilisi olmayanlara alternatif parti
banner94
banner26

Nazilli Belediyesi bitişiğinde bulunan Karga isimli cafe de düzenlenen Kaybedenler Kulübü Yalnızlar Partisi’nde sahneye çıkan Dj Önder Özcan’ın saatler süren performansı ise yalnızları coşturdu. 3 girişimci tarafından 29 Ekim 2011 de açılan işletmenin her zaman farklı konseptlerle ilklere imza attığını ifade eden girişimcilerden Coşkan Türker, Yalnızlar Partisi hakkında yaptığı açıklamada; “Yalnızlar yılımız olsun diye böyle bir yola çıktık. Baya da ilgi gördü. Anladık ki Nazilli’de baya yalnız varmış. Çok güzel tepkiler aldık, insanlar çok memnunlar. Güzel şeyler yaptık. Herkes el ele sevgilileriyle gezerken veya eğlenirken burada herkes arkadaşlarıyla sohbet ediyor. Türkiye’nin her yerinde sevgililere özel programlar, etkinlikler yapılırken, biz yalnızları bir araya getirdik” şeklinde konuştu.

“DÜNYA YALNIZLAR GÜNÜ YAPILMALI”
Dünya yalnızlar günü de yapılması gerektiğini savunan Nazillili iş adamlarından Mehmet Efe Ustaoğlu ise; “30 yaşındayım ve hayatımda ilk kez böyle bir parti duydum. Çok güzel bir düşünce. Herkes sevgililer gününde eğlenirken, yalnızları da düşünmemiz lazım. Bu partinin her yıl yapılmasını, hatta 14 Şubat Sevgililer günü gibi Dünya Yalnızlar günü de yapılmalı diye düşünüyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2012, 14:07
banner118