banner83

Sevgililer Günü’nde Forum Aydın’da Aşk Kazanıyor!

Keyifli alışveriş ve etkinliklerin adresi Forum Aydın’da sevgilinizle unutulmayacak bir Sevgililer Günü yaşamaya ne dersiniz? Aşkın rengi kırmızı kalplerle Sevgililer Günü’ne özel olarak dekore edilen Forum Aydın misafirleri için eğlenceli ve farklı bir S

Sevgililer Günü’nde Forum Aydın’da Aşk Kazanıyor!
banner94
banner26

Forum Aydın, 11 – 14 Şubat tarihleri arasında tek seferde 100 TL’lik alışveriş yapan tüm çiftlerin katılabileceği Sevgililer Günü oyununa ev sahipliği yapacak. Forum Aydın ziyaretçileri aşklarının şansına zar atacak. Kalp bulan çiftler birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.

Tek kalbe 25 TL, çift kalbe 50 TL hediye çeki

Forum Aydın’da saat 15:00, 17.00 ve 19.00’da oynanacak Sevgililer Günü oyununda iki dev zar kullanılacak. Zar atışında tek kalp getiren, Mudo’dan bir adet 25 TL’lik hediye çeki kazanırken, çift kalp getirenler ise 50 TL’lik hediye çeki kazanacak. Kalp getiremeyen çiftler ise yarışmadan kırık kalple değil, aşklarını ölümsüzleştirecek çok özel bir fotoğraf çerçevesi ile ayrılacak.

Dört gün boyunca devam edecek etkinlikte en beğenilen aşk melodileri Forum Aydın’da dinlenecek. Alışveriş merkezinin değişik yerlerinde yer alacak sokak müzisyenleri söyleyecekleri aşk şarkılarıyla her köşeyi romantizmle dolduracak.

Kafeleri ve seçkin restoranlarıyla da Sevgililer Günü’ne hazırlanan Forum Aydın, gündüz buluşmalarından romantik akşam yemeklerine kadar her türlü hizmeti verecek. Eğlenmek isteyenler için ise sinema ve bowling salonlarında keyifli alternatifler yer alacak.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2012, 17:13

banner102