banner83

Serap-Oktay evlendi

Nazilli Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Personeli Serap Uysal ve Sağlık Servisi personeli Oktay Karan görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Serap-Oktay evlendi
banner94
banner26

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Eski Belediye Başkanı Esat Ergüler"in yanı sıra iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katılarak Uysal ve Karan Ailelerini bu mutlu gününe ortak oldular. Sümerpark"ta bulunan Havuz Başı"nda düzenlenen düğün ve nikah töreninde Serap Uysal ve Oktay Karan"ı mesai arkadaşları da yalnız bırakmadı. Damat Oktay Karan; “Sevgi, saygı ve anlayış ile temelini attığımız beraberliğimizde bizleri yalnız bırakmayanlara teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan başkanlarıma ve mesai arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum” dedi.
Serap ve Oktay Karan çiftinin nikah törenlerinde gelinin şahitliğini Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, damadın şahitliğini de Nazilli Eski Belediye Başkanı Esat Ergüler yaptı. Kıyılan Nikahın ardından Nazilli Eski Belediye Başkanı Esat Ergüler evlilik cüzdanını geline verdi. Çift, oldukça hareketli ve yoğun geçen düğün ve nikah merasimlerinin ardından balayına çıktılar.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2010, 19:19

banner102