banner339
banner313

Seçim hazırlıkları sanalda

2011 yılında yapılacak olan genel seçimler öncesinde siyasi partilerdeki hareketlilik yavaş yavaş başlarken, vatandaşta milletvekilliği seçimleri öncesinde gönlündeki isimleri internet yoluyla açığa vurdu.

banner362
Seçim hazırlıkları sanalda
banner328

Didim"de 2000 yılından bu yana CHP İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Bekar adına, sosyal paylaşım sitesi Facebook"ta “Mustafa Bekar Milletvekili olsun” adıyla bir sayfa oluşturuldu.
Sosyal paylaşım sitesi Facebook"ta “Aydınlı CHP"liler” adını kullanarak “Mustafa Bekar Milletvekili olsun” adıyla bir sayfa oluştururken, kurulan sayfada CHP Didim İlçe Yönetim kurulunun ve 2009 yerel seçimlerinde yapılan seçim çalışmalarını gösteren fotoğraflar ile CHP"nin Yeni Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu"nun Didim"e yaptığı ziyaret esnasında çekilen fotoğrafta sayfada kullanıldı. CHP İlçe Başkanlığı tarafından yapılan üyelik çalışmalarının görüntülerinin yayınlandı.
Kurulan sayfada Mustafa Bekâr"ın özgeçmişi de dile getirilirken, kurulan sayfayla ilgili de yorum ve önerilerinde yapıldı. Sayfada CHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Bekar"ın özgeçmişi de yayınlandı.- iha

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2010, 15:34
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k