banner116
banner92

Şansın böylesi...

Aydın Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde eğitimini tamamlayan 498 öğrenci bugün düzenlenen törenle belgelerini alıp mezuniyet sevincini kutlarken bir öğrenci meslektaşları tarafından gözaltına alındı.

Şansın böylesi...
banner94
banner26

Mezun olan tüm öğrenciler hayatlarının en mutlu ve şanslı günlerinden birini yaşarken, okulun hemen yakınında trafik kazası geçiren E.B. isimli polis meslektaşları tarafından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
Edinilen bilgiye göre mezuniyet töreninden sonra okuldaki eşyalarını toplayıp valizini alan İstanbullu E.B. isimli polis, nişanlısı ve diğer yakınları ile birlikte okuldan çıkıp dinlenmek üzere Aydın şehir merkezine doğru yola çıktılar. Girne Mahallesi Şehitler Bulvarı üzerinde polis E.B. yönetimindeki 34 VN 5202 plakalı otomobil soy ismi tespit edilemeyen Veysel isimli bir şahsın yönetimindeki plakasız motosiklete çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü ağır yaralanırken, sürücü polis E.B. ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı. Aydın Devlet hastanesi"ne kaldırılan motosiklet sürücüsünün hayati tehlikensin devam ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2010, 13:58
banner118