banner141

Samsung'un uygun fiyatlı akıllı bilekliği: Galaxy Fit e

Samsung, giyilebilir teknolojik ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek uygun fiyatlı akıllı bileklikliği Samsung Galaxy Fit e modelini tanıttı.

Samsung'un uygun fiyatlı akıllı bilekliği: Galaxy Fit e
banner152

Giyilebilir teknolojik ürün piyasasına ürün kazandırmaya devam eden Samsung'un yeni ürünü uygun fiyatlı akıllı bileklik Samsung Galaxy Fit e oldu.

Samsung'un uygun fiyatlı akıllı bilekliği: Galaxy Fit e

Giyilebilir teknolojik ürünler ile piyasada yer alan Samsung, bu alanda ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Yeni tanıtılan ve yurt dışında satışa çıkarılan Samsung Galaxy Fit e, üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor. Özellikle Xiaomi Mi Band serisine rakip olma potansiyeli taşıyan akıllı bileklik modeli Galaxy Fit e, 0,74 inç büyüklüğünde renksiz bir OLED ekran ile sunuluyor. Piyasada yer alan ve birçok akıllı bileklik modeli ile sunulan nabız ölçme fonksiyonuna bu bileklik modelinde de yer verilmiş durumda. Birçok spor aktivitesinin takibini gerçekleştirebileceğiniz Galaxy Fit e su geçirmiyor. Telefonunuzla kolay bir şekilde bağlantı kurabilen bu bileklik sayesinde telefonunuza gelen bildirimlerden kolay bir şekilde haberdar olabiliyorsunuz. Yaptığınız spor aktivitelerinin takibini yapabildiğiniz bileklik normal kullanım şartlarında 13 gün pil ömrü sunarken bu değer yoğun kullanımlarda 6 güne kadar gerileyebiliyor.

Samsung Galaxy Fit e fiyatı ne kadar?

100 euro fiyat etiketine sahip Samsung Galaxy Fit modeline göre uygun bir fiyat etiketiyle sunulan Galaxy Fit e akıllı bileklik modeli, Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre 40 euro fiyat etiketine sahip olacak. Yaklaşık 270 TL değere sahip olan bileklik uygun fiyatı ile akıllı bileklik piyasasında rakiplerini zorlayacak gibi görünüyor.

Kaynak:
Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 22:02
banner94