banner158

Samsung Galaxy Buds: Yeni Güncelleme Yayınlandı

Samsung Galaxy Buds kulak içi kulaklıkları için ikinci büyük güncellemeyi başlattıktan yaklaşık üç ay sonra başlatıyor. Galaxy Buds için son güncelleme ile Samsung, Bluetooth bağlantısı ve ortam sesi ile ilgili bazı sorunları çözmek istiyor.

Samsung Galaxy Buds: Yeni Güncelleme Yayınlandı
banner152

Samsung Earbuds için R170XXU0ASE1 sürümündeki en son güncelleme sadece 1.35 MB boyutunda, ancak çok küçük olsa da, Samsung Galaxy Buds kullanıyorsa, kullanıcıları rahatsız eden bazı sinir bozucu sorunları kapatmalıdır. Özellikle, güncelleme sonrasında Bluetooth bağlantısı daha stabil olmalı ve ortam gürültüsü modunun (ortam sesi) kullanımında bir hata giderilmelidir.

Samsung Galaxy Buds: Bluetooth ve Ortam Sesi için Bugfix

Sammobile.com'a göre, Samsung Galaxy Buds'a yapılan en son güncelleme, çevre gürültüsü algısını düzenleyen Galaxy Kulak İçi Ortam Sesi özelliğini de düzeltti. Ortam sesi modu aktifken, kulaklıkların bir tarafında ses kesilebilir.

Ek olarak, kulak içi kulaklıkların dokunmatik yüzeyi için ortam ses modu ayarlanmış ve uzun basarak seçildiyse, Samsung Galaxy Buds geçerli güncellemedeki ortam sesi işlevi için bir bildirim işlevi alır. Güncelleme, Galaxy Giyilebilir Uygulaması veya PC Sync (Galaxy Buds Manager) üzerinden yüklenecektir.

Samsung Galaxy Buds Avantajlar ve Dezavantajları

Avantajlar

Hafif, sağduyulu, rahat tasarım

Okunaklı altı saat pil ömrü

Kablosuz şarjlı küçük kasa

Apple'ın AirPod'larından daha iyi ses yalıtımı

Dezavantaj

Bass ses ortalamanın üstüne yükselmiyor

Bluetooth bağlantısı

Kötü mikrofon performansı

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 17:09
banner94