banner158

Sağlıklı kentler birliği

Sağlıklı Kentler Birliği’nin Nevşehir’de gerçekleşen “Tüm Politikalarda Sağlık ve Sağlık Alanında Eşitlik” konulu 12. Olağan Meclis Toplantısı’nda Didim Belediyesinin birliğe üyeliği oy birliğiyle kabul edildi.

Sağlıklı kentler birliği
banner192

Sağlıklı Kentler Birliği üyesi belediyeler, “Tüm Politikalarda Sağlık ve Sağlık Alanında Eşitlik” konulu 12. Olağan Meclis toplantısını Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde yapıldı. Ürgüp Belediyesinin ev sahipliği yaptığı toplantıya Didim Belediyesi adına Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Eray, Vedat Ege ve Didim belediyesi çalışanlarından Aslı Kıray katıldı.
2009 yılı Faaliyet Raporu'nun okunmasının ardından, Sağlıklı Kentler Birliği'ne yeni üye olan Bursa-Osmangazi, Yalova-Altınova, Osmaniye Kadirli ve Aydın-Didim belediyelerin üyelikleri oybirliği ile kabul edildi.
Sağlıklı Kentler Birliğindeki toplantıyla ilgili bilgiler veren Belediye Meclis Üyesi İbrahim Eray “Toplantının amacı olan "Tüm Politikalarda Sağlık ve Sağlık Alanında Eşitlik" konularında toplantılar yapıldı. Sağlık kentler çatısı altında yapılacak çalışmaların daha da genişletilmesi konusunda fikri alış verişinde bulunuldu. Belediyemizin üyeliği de oy birliğiyle kabul edildi. 3 gün süren toplantılar Bizim açımızdan da verimli geçti. Bir sonraki toplantının Denizli"de yapılması konusunda karar alındı” dedi. iha

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2010, 19:16
banner184