banner339
banner274

Redmi K40 G Bruce Lee Efsanesi ile geliyor!

Çinli Xiaomi'nin bir yan kuruluşu olan Redmi, bu yıl amiral gemisi serisine iki akıllı telefon daha ekleyecek. İşte Redmi K40 G ve Redmi K40 Ultra için güncel detaylar!

Redmi K40 G Bruce Lee Efsanesi ile geliyor!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Redmi, iki yeni amiral gemisi modeli akıllı telefonlar için büyük bir sürprize hazırlanıyor. Redmi K40 Ultra ve Redmi K40 G serileri 2021 içerisinde mevcut amiral gemisi bayrak serisini tamamlayacak. Cihazlara dair ilk sızıntılardan bize gelen ilginç ve önemli özellikler belli oldu.

Xiaomi'nin bir alt markası olarak faaliyet gösteren Redmi, iki yeni amiral gemisi modeli ile yılın son serilerini tamamlayacak. Son günlerde birden fazla Xiaomi ve Redmi akıllı telefonun piyasaya sürüleceğini gösteren sızıntılar ortaya çıkmıştı. İşte bunlardan son iki model olan Redmi K40 Ultra ve Redmi K40 G ile ilgili detaylar.

Redmi K40 G Özellikleri:Çin kökenli Jeet Kune Do savunma sanatı ustası ve oyuncu Bruce Lee anısına Bruce Lee Sarısı olarak tabir ettiği renk ile ustayı selamlıyor. Arka kapağın ortasına dikey olarak yerleştirilmiş "Kung Fu'nun Kralı" yazısını ve sağ üst kısımda "KO Fast Comes First" yazısı bulunuyor.

Redmi K40 G amiral gemisi modeli olarak Qualcomm Snapdragon 870 işlemciyle gelecek. Cihaz 67W'a kadar hızlı şarj ile 5.065 mAh pil ile desteklenecek. 12 GB'a kadar RAM ve 256 GB'a kadar dahili depolama alanına sahip olacak.

Redmi K40 Ultra Özellikleri:Mevcut bilgilere göre, yakında Çin'de resmi olarak tanıtılacak bir Redmi K40 Ultra modeli olacak. Cihaz 120 Hz'e kadar yüksek yenileme hızına sahip ve AMOLED ekran donanım ise MediaTek Dimensity 1200 ile güçlü bir amiral gemisi işlemci sunacak.

Xiaomi her iki modeli de Ağustos 2021 sonu gibi piyasaya sürecek. Firma 2021 tarihli amiral gemisi modellerini böylece tamamlamış olacak. Söz konusu bu modellerin ülkemizde de satışa sunulmasını heyecanla bekliyoruz.
banner218