banner158

Red Dead Redemption 2 oynayanlar bu güncellemeye dikkat!

Red Dead Redemption 2, bu kez gelen yeni bir güncelleme ile grafik kalitesinde büyük bir kayıp yaşıyor.

Red Dead Redemption 2 oynayanlar bu güncellemeye dikkat!
banner152

Dünyanın en çok satan oyunlarından biri olan ve satışa çıktığı günden bu yana oyunculardan büyük ilgi gören

Red Dead Redemption 2 oynayanlar bu güncellemeye dikkat!

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir oyun olan Red Dead Redemption 2, bu kez gelen bir güncelleme ile birlikte yaşanan grafik kalitesi düşüşüyle can sıkıyor. Oyunu oynayanların hemfikir olduğu bir konu var ki da Red Dead Redemption 2'nin grafik kalitesinin hayli iyi ve doyurucu olduğu.

Kaplamalardaki ince detaylar, gölgeler, derinlikler ve hatta ortam hissiyatını oyuncuya fazlasıyla veren oyun, bu özellikleriyle beğeni toplarken, gelen bir güncelleme işin rengini değiştirmişe benziyor.

Bu saydığımız grafik özelliklerinde kayda değer bir kayıp yaşandığını iddia eden oyuncuların yakındığı bir diğer konu da güncelleme notlarında güncellemenin grafik tarafında ne gibi değişiklikleri yaptığının belirtilmemesi.

GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games'ten ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil. Bu nedenle oyuna gelen son güncellemeyi indirmekte acele etmemekte fayda var. Gelecek günler yapımcı firma yeni bir güncelleme yapar mı bilmiyoruz ancak bu durum karşısında oyuncular bir hayli sinirlenmiş gibi duruyor.

Kaynak:
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 18:13