banner218

Realme Android 11 alacak telefonları ve tarihlerini açıkladı!

Realme Android 11 alacak telefonları ve tarihlerini açıkladı!


Realme merakla beklenen Android 11 güncelleme programı yayınlayarak güncelleme alacak telefonların listesini ve güncelleme tarihlerini duyurdu.

Kullanıcılara pek çok yenilik sunacak olan bu sürüm ile birlikte üreticilerin de eli rahatlamış olacak. Zira söz konusu güncelleme sayesinde 90 ve 120 Hz yenileme oranlı ekranların işi çok daha kolay hale gelecek. Android 11 ile günümüz amiral gemi modellerinde sıkça yaşanan yeşil ekran sorunu da umuyoruz tarih olacak.

Android 11 sayesinde kullandığımız uygulamalar çok daha güvenli hale gelecek. Ayrıca katlanabilir akıllı telefonlara eklenecek olan API özelliği sayesinde uygulamalar katlanabilir ekranın menteşesinin hangi açıdan açıldığını öğrenebilecek. Böylece çok daha rahat bir kullanım deneyimini kullanıcılara sunulacak.

Birkaç gün önce Android 11 işletim sisteminin en son sürümünü temel alan UI 2.0 arayüzünü tanıtan Realme'nin kullanıcıları Android 11 güncellemesi alacak olan modelleri merak ediyor.Realme merakla beklenen Android 11 güncelleme programı yayınlayarak güncelleme alacak telefonların listesini ve güncelleme tarihlerini duyurdu. İşte o telefon modelleri ve güncelleme tarihleri;
banner230