banner116

Protokolün fotoğraf merakı

Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş ile Aydın Milletvekilleri Atilla Koç ve Ahmet Ertürk, katıldıkları bir törende yöresel halk oyunları gösterisi yapan efelerin fotoğraflarını çekmek için adeta birebirleriyle yarıştı.

Protokolün fotoğraf merakı
banner94
banner26

Vali Coş ile milletvekillerinin fotoğraf çekme merakı törene katılanların yoğun ilgisini çekti.
Aydın"ın Buharkent ilçesinde inşaatı tamamlanan Devlet Hastanesi için önceki gün tören düzenlendi. Hastanenin açılışı için düzenlenen törende Vali Hüseyin Avni Coş ile AK Parti Aydın Milletvekilleri Atilla Koç ve Ahmet Ertürk, kendilerine ait fotoğraf makineleri ile bol bol fotoğraf çekti. Tören esnasında yöresel halk oyunları gösterisi yapan efelerin fotoğrafını çekmek için adeta birbirleriyle yarışan protokol üyeleri ilginç görüntüler oluşturdu. En iyi kareyi yakalamak için yarışan Vali Coş ile milletvekilleri Atilla Koç ve Ahmet Ertürk, törene katılan gazetecilerden de destek aldılar. Protokol üyeleri tören boyunca çektikleri fotoğrafları birbirlerine göstererek kritik yapmayı da ihmal etmedi.
Vali ile milletvekillerinin bu ilginç fotoğraf merakı törene katılanlar tarafından ilgiyle izlenirken Milletvekili Ahmet Ertürk, “Basın mensuplarının çektiği fotoğrafları sadece gazetelerde ve haber sitelerinde görebiliyoruz. Çektikleri fotoğrafları bize vermiyorlar. Bizde çareyi kendi fotoğrafımızı kendimiz çekmekte bulduk”dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2010, 13:37
banner118