banner4

Proje Kuşadası'nda tanıtıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kuşadası Şubesi mide kanserine yakalanarak vefat eden ÇYDD Genel Başkan Yardımcısı Türkel Minibaş’ın anısına başlatılan “Türkel Minibaşlar Yetişiyor” projesinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Proje Kuşadası'nda tanıtıldı
banner26

Kuşadası Gurup Sitesi Kafeteryasında düzenlenen proje tanıtımına aralarında Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün"ün ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kuşadası Şube Başkanı Nail Topal"ın yanı sıra çok sayıda davetli ve dernek üyesi katıldı.
Toplantıda konuşan ÇYDD Kuşadası Şubesi Başkanı Kemal Özbey, projeye ÇYDD Genel Merkezi, Tüm ÇYDD Şubeleri, Türkel Minibaşın kurucusu olduğu sivil toplum kuruluşları, Türkel Minibaşın İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi Akademisyenleri, arkadaşları ve öğrencilerinin destek verdiğini söyledi. Desteklerinden dolayı Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün"e de teşekkür eden ÇYDD Kuşadası Şubesi Başkanı Kemal Özbey, “Her ÇYDD Şubesi Türkel Minibaş"ın özelliklerinden en az dördünü taşıyan bir kız öğrenci bulacak. Bu öğrencinin üniversitelerin iktisat, işletme, siyaset bölümlerinden birinde okuyor olması gerekiyor. Bu şartları taşıyan öğrenciye 200 TL burs verilecek. Bu projedeki amaç Minibaş"ın adını yaşatmaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2009, 17:22

banner68