banner158

PES 2020'nin fiyatı belli oldu!

Popüler futbol oyunu PES 2020'den kullanıcılarını sevindirecek bir karar geldi.

PES 2020'nin fiyatı belli oldu!
banner152


10 Eylül 2019 tarihinide PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini alacak PES 2020, UEFA EURO 2020‘nin resmi partneri oldu. 

PES 2020 bu özelliği kullanıcılarına ücretsiz sunacağını duyurdu.

PES 2020'NİN FİYATI NE KADAR?

PlayStation için fiyatı: 409 TL (Standart sürüm) 

Steam fiyatı: 199 TL (Legend edition sürümünü almak isteyenler ise 299 TL ödemek zorunda) 

Xbox için fiyatı: 245 TL (Standart sürüm) 
 
eFOOTBALL PES 2020 GELİYOR İŞTE KONAMİ'NİN YENİ OYUNU

PES 2020, eFootball’da devrim yaratacak ve sporu küresel bir izleyici kitlesine tanıtacak cesur bir vaatle, sektörün önde gelen futbol simülasyonunun yeni dönemini başlattı.

Hayranların çok sevdiği Master League’de büyük değişimler yer alıyor, Bu değişimler hikaye ilerleme kontrolü konusunda dizginleri oyunculara bırakan, güçlü ve etkileşimli yeni bir diyalog sistemini de içeriyor. 

Bu yenilik, oyuncuların ilerleyişini sürdürmeleri ve kendi kişisel Master League hikayelerini oluşturmaları için kişiliklerine uygun yanıtlar seçmelerine imkan tanıyor.

FC Barcelona forveti Lionel Messi; “eFootball PES 2020’nin kapağında olmaktan çok mutluyum. Küçüklüğümden beri sıradaki kapağın kim olacağını her zaman takip etmişimdir. Şimdi benim oğlum oyunu oynuyor ve şunu söylemeliyim ki beni oyunun kapağında göreceği için çok heyecanlı. Daha önceleri bana defalarca oyunun kapağında neden benim olmadığımı sormuştu fakat artık kapakta olacağım için çok mutluyum.” dedi.

Futbolun en eğlenceli oyuncularından biri olarak tanınan Ronaldinho’nun benzersiz futbol tarzı da PES 2020’ye geliyor. 

Oyuncuların onun gibi hareket etmelerine izin veren animasyon setleri, rakipleri geçmek için benzersiz teknik yetenekler, seri hareketleri, göğüs ve sırt kontrolü gibi gösteri figürleri ile topa ilk dokunuş teknikleri oyunda yer alıyor.
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 00:03