banner141

OnePlus 8 Pro’nun resmi basın görselleri ortaya çıktı!

OnePlus 8 Pro’nun resmi basın görselleri ortaya çıktı!
banner152


Önümüzdeki ay tanıtılması planlanan OnePlus 8 Pro, şimdi de resmi basın görselleri ile karşımızda. Görselde yeşil bir renk ile karşımıza çıkan telefonun tasarımına ait tüm hatları görülürken, neredeyse çerçevesiz ekranı oldukça dikkat çekiyor.

Bilindiği üzere OnePlus 8 Pro, bugüne dek defalarca kez sızdırılmıştı. Ancak bunlardan en dikkat çekeni ise ünlü oyuncu Robert Downey Jr. tarafından gerçekleştirilen talihsiz bir paylaşımı sonucu ortaya çıkmıştı. Robert Downey Jr.farkında olmadan Instagram'daki bir fotoğrafında elinde OnePlus 8 Pro olduğu bir paylaşım gerçekleştirmişti. Takipçilerin gözünden kaçmayan bu durum kısa süre içinde fark edilmiş ve sonrasında fotoğraf hemen silinmişti.

Ancak bugün OnePlus 8 Pro'nun tüm detaylarını paylaşan görüntüler ortaya çıktı. Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks) ve iGeeksBlog üzerinden paylaşılan basın görsellerini aşağıda görebilirsiniz.Paylaşılan görselleri incelediğimizde ekranın sol üst tarafına yerleştirilmiş oldukça ince bir kamera görüyoruz. Bunun yanında telefonun arka kısmını incelediğimizde ise üst orta tarafa yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumunun dışında, çerçevelerin dışına yerleştirilmiş bir kamera daha görüyoruz. Başlıktan da anlayacağınız üzere bahsedeceğimiz özellikler henüz resmiyet kazanmış değil, sızıntılar doğrultusunda ortaya çıkan özelliklerden bahsedecek olursak; OnePlus 8 Pro'nun 5G destekli Snapdragon 865 işlemciye sahip olacağını söyleyebiliriz. Bunun yanında 6.78 inçlik QHD+ Super AMOLED 120 Hz bir ekrana sahip olması beklenen OnePlus 8 Pro'nun 8 GB / 12 GB LPDDR5 RAM ve 128 GB / 256 GB depolama alanı kurulumu ile karşımıza çıkması bekleniyor. 4510 mAh batarya ile gelmesi beklenen modelin kamera özelliklerinden bahsedecek olursak; arka tarafında 48 MP + 48 MP + 8 MP + 5 MP olacak şekilde dörtlü bir kamera kurulumunun yer aldığını, cihazın ön tarafında ise 16 MP’lik selfie kamerası bulunduğunu söyleyebiliriz.

OnePlus 8 Pro'nun, eğer koronavirüs sebebi ile herhangi bir erteleme olmaz ise 15 Nisan'da düzenlenmesi planlanan OnePlus etkinliğinde tanıtılacak olduğunun bilgisini de ayrıca hatırlatalım.
banner94