banner158

Nouma'nın su parkı keyfi

Kuşadası Beşiktaş Taraftarlar Derneği'nin davetlisi olarak Kuşadası'nda bulunan Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu Pascal Nouma, gördüğü yoğun ilginin yorgunluğunu su parkında attı.

Nouma'nın su parkı keyfi
banner192

Nouma, hayranlarından yine yoğun ilgi görürken, dünyanın en uzun su kaydırağından kayarak, büyük heyecan yaşadı.
Pazar gününü Kuşadası-Selçuk arasındaki Aqua Fantasy Su parkında geçiren Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu Pascal Nouma, su parkında hem Kuşadalılardan hem de yerli tatilcilerden büyük ilgi gördü. Yine bol bol imza dağıtan ve hatıra fotoğrafı çektiren Pascal Nouma, daha sonra havuza girdi ve kaydıraklardan kaydı. Nouma'nın en çok heyecanlandığı an ise kısa bir süre önce hizmete giren dünyanın en büyük su kaydırakları oldu. Aqua Fantasy'deki dünyanın en uzun su kaydıraklarının başına giden Pascal Nouma,
heyecan veren kaydıraklardan kayarken, hayranlarından da bol bol alkış aldı. Dünyanın en uzun kaydıraklarının adrenalin dolu olduğunu kaydeden Pascal Nouma, "Her iki kaydıraktan kayarken büyük heyecan yaşadım. Herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca, Kuşadası'nda bulunmaktan son derece mutlu ve keyifliyim. Bana büyük ilgi gösterildi. Herkese teşekkür ediyorum. İlk fırsatta yeniden Kuşadası'na geleceğim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2010, 17:15
banner184