banner158
banner218

Note 9'un fiyatı açıklandı!

Samsung'un merakla beklenen modeli Note 9'un Avrupa fiyatı belli olmuş olabilir.

Note 9'un fiyatı açıklandı!
banner216

Daha öncesinde sizlere Note 9'un Polonya fiyatını aktarmıştık. Bu haberin ardından gelen bilgilere göre şimdi de Avrupa fiyatı belli olmuş olabilir.

Samsung, 9 Ağustos'ta tanıtacağı Galaxy Note 9 ile birlikte Galaxy Note serisini sonlandırmaya hazırlanıyor. En azından iddialar bu yönde. Cihazın ortaya çıkan fiyatına baktığımız zamansa Türkiye'den bu cihazı alacak biri çıkar mı çıkmaz mı bilemedik. Sonuç olarak bu fiyata bir iPhone alınabiliyor.

Eğer bir Galaxy Note hayranıysanız, serisinin son üyesi olması beklenen Galaxy Note 9 sizi kesinlikle tatmin edecektir. Bu tatminkarlığı fiyatın dışında tutuyoruz. S-Pen özellikleri ile dikkat çekmesi beklenen cihazın bir diğer önemli özelliği ise batarya kapasitesi olacak. Sızıntılara göre Galaxy Note 9, 4000 mAh bataryaya sahip olacak.

Peki nasıl bu kadar emin bir dille konuşabiliyoruz? Tabii ki de Brezilya'nın Ulusal Telekomünikasyon Kurumu olan ANATEL'e ait belgelerden yola çıkarak...

Bu belgeler Galaxy Note 9'un 4000 mAh bataryaya sahip olduğunu kanıtlıyor. Detaylar sadece bununla da sınırlı değil. Bir Rus teknoloji muhabiri Galaxy Note 9 incelemesinin detaylarını da sızdırdı ve cihazın standart kullanımda 2 gün pil ömrü sunduğunu açıkladı. Peki bu özelliklere sahip bir telefonun fiyatı ne kadar olabilir?

Galaxy Note 9 özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarsada fiyatı ile korkutmuyor değil. WinFuture'dan Roland Quandt'a göre Galaxy Note 9'un avrupa fiyatı 1050 Euro ile 1250 Euro arasında değişecek. Bu da yaklaşık 8 bin TL demek oluyor.

Tüm bu sızıntıların doğruluğunu ise 9 Ağustos tarihinde öğreneceğiz.

Kaynak:
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 09:56