banner83

Netflix'te 2020'nin ilk çeyreğinde yayınlanacak yapımlar!

Netflix'te 2020'nin ilk çeyreğinde yayınlanacak yapımlar!
banner94
banner26


Dünyanın en popüler film, dizi ve belgesel yayın platformları arasında yer alan Netflix'te 2020'nin ilk çeyreğinde yayınlanacak yapımları sizler için sıraladık.

Oldukça başarılı bir yılı arkasında bırakan Netflix, 2020 yılında da kullanıcılarına en yeni içerikleri sunmaya devam ediyor. Son zamanların en popüler film, dizi ve belgesel yayın platformu olan Netflix 2020 yılının ilk çeyreğinde birbirinden güzel yapımları kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük film, dizi ve belgesel yayın platformları arasında yer alan Netflix, hem orijinal hem de yeni içerikleri ile kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 2019 yılında içerikleri için 15,3 milyar dolar bütçe ayıran Netflix’in 2020 yılı için bu bütçeyi aşması bekleniyor.

Ocak ayında yeni içeriklerini kullanıcılarına sunmaya başlayan platformun 2020'nin ilk çeyreğinde yayınlanacak yapımları ise şöyle;

Aile babası Adam Price, bir yabancı onun karısı hakkında şaşırtıcı bir iddiada bulunduğunda umutsuzca yanıt aramaya başlar ve kendini bir gizemin ortasında bulur.

O, hem bir at hem de 90'ların favori komedi dizi yıldızı. Bu da 20 yıl sonraki hali. Huysuzun teki olsa da pırlanta gibi. Ama hakiki pırlantadan çok, ucuz bir taklidi.

Gerçekleri ortaya döken belgeselde Taylor Swift, şarkı yazarı ve şarkıcı kimliğine dört elle sarılırken bir kadın olarak da sesinin tüm gücünü kullanıyor.

Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti yoğun biçimde hissetmektedir. Kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsane gereklidir.

Babalarının öldürülmesinin ardından üç kardeş, gerçekliği değiştiren anahtarlarla dolu bir eve taşınır. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez'in çizgi romanından uyarlandı.

Lara Jean ve Peter rol yapmayı bırakıp, ilişkilerini henüz resmiyete dökmüşken Lara Jean'in yazdığı aşk mektuplarının alıcılarından biri daha ortaya çıkar.

Aynı adlı çok satan romandan uyarlanan bu filmde, duygusal yaralarla boğuşan iki genç birbirlerinin hayatını değiştirir. Elle Fanning ve Justice Smith başrollerde.

Lost Girls, Robert Kolker'in aynı isimli kitabına dayanan Michael Werwie'nin senaryosundan Liz Garbus tarafından yönetilen yeni bir Amerikan drama gizem filmi. Amy Ryan, Thomasin McKenzie, Oona Laurence, Lola Kirke ve Gabriel Byrne'yi canlandırıyor.

Bu mini dizi, kendi bileğinin hakkıyla milyoner olmayı başaran ilk Afrika kökenli Amerikalı olan Madam C.J. Walker'ın inanılmaz ama gerçek hikâyesini anlatıyor.

banner102