banner4
banner23

Nazilli'ye Polis Meslek Yüksekokulu müjdesi

AK Parti Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç, deprem riski nedeniyle boşaltılan Nazilli Polis Meslek Yüksekokulu'nun yeni binasının, en geç 2014-2015 eğitim öğretim yılına yetiştirileceğini bildirdi.

Nazilli'ye Polis Meslek Yüksekokulu müjdesi
banner19


     Kılınç, gazetecilere yaptığı açıklamada, depremde yıkılma riski bulunduğu için boşaltılan ve şu anda eğitime devam etmeyen Nazilli Polis Meslek Yüksekokulu'nun, ilçede yeniden eğitim vermesi için 7 aydır çalışma yaptıklarını söyledi.
Geçmiş dönemde Aydın milletvekillerinin Nazilli Polis Meslek Yüksek Okulu için gerekli ciddi çalışmayı yapmadığını gördüğünü savunan Kılınç, şunları söyledi:
''Mevcut okul binamızın yıkım kararı İçişleri Bakanlığımız'dan çıktı, Aydın Valiliği'ne geldi. Şimdi Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde yıkım için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Yeni okul binamızın yapılması da 2012 yılı yaptırım programına alınmıştır. Nazilli Polis Meslek Yüksekokulu, en geç 2014-2015 eğitim öğretim yılında açılmış olacaktır. Nazillili hemşehrilerim dedikodulara itibar etmesinler. İleride Nazilli'ye, Aydın'a çok ama çok güzel hizmetler yapacağız. Hiç kimse biz bu masalları çok dinledik diye düşünmesin, konuşmasın.''  

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2012, 14:16