banner339
banner313

Nazilli personeli iftarda

Nazilli Belediyesi personeli ve aileleri Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

banner362
Nazilli personeli iftarda
banner353

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve belediye personeli iftar yemeğinde bir araya geldi. Belediye Nikah Salonu"nda düzenlenen iftar yemeğine, belediye personeli ile aileleri katıldı. Yemekte Başkan Alıcık, belediye personeli ve aileleriyle tek-tek ilgilenerek, sohbet etti. Belediye personeline iftara katıldıkları için teşekkür eden Haluk Alıcık, “Biz bir aileyiz. Sizlerle birlikte olmaktan mutluyum. 2 yıldır, "Ben yok biz varız" anlayışı ile Nazilli için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Yapılan her hizmette öncelikle siz değerli çalışma arkadaşlarımın hakkı var. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrasında hep birlikte, Nazilli için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” dedi.
Konuşmasını sürdüren Başkan Alıcık, Nazilli"de ne güzellik yapılmışsa, hangi güzellikler Nazilli"ye kazandırılmışsa en yetkilisinden en alt birimdeki belediye çalışanların emeğinin olduğunu söyledi. Ayrıca Başkan Alıcık, Belediye Personel kadrosunun geniş olmasından dolayı önümüzdeki günlerde personele bir iftar yemeği daha vereceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2010, 13:34
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k