banner274

Nazilli'de yapı çalışması

Nazilli Belediyesi üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Nazilli Belediyesi bozulan asfalt yolları parke taşı ile döşemeyi planlıyor.

Nazilli'de yapı çalışması

Nazilli devam eden alt yapı çalışmaları kapsamında, Elf Benzinlik girişi ile tren yolu hemzemin geçidi arasında yer alan Yeni Mahalle 22 sokak"ın asfaltlanmış olun yolun bozukluğu ile üst üste dökülen asfaltın sıcak havalarda deforme olması ve yağan yağmurlarda gölet oluşmasını önlemek amacıyla Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık"ın ve Fen işleri Müdür Vekili Koray Öden"in araştırmaları sonucunda asfaltın kaldırılarak parke taş yapılması çalışmaları devam ediyor
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Nazilli"mizin birçok bölgesinde yağmurlama çalışmalarımızı yaptık ve yapıyoruz. Fen işleri Müdür Vekili Koray Öden ve Fen işleri çalışan ekiplerince asfaltlama kazıma işlemleri gece gündüz devam ediyor. Kazıma ve düzeltme çalışmalarının ardından Parke taşı döşemesi yapılacaktır. Parke taşının asfalta göre yaklaşık yüzde 40 uygun fiyatlı olması hem de yağmurlama çalışmalarında kolaylık sağlamasından dolayı tercih ediyoruz. Parke Taşı ile yollarımızın yapımını birkaç bölgede gerçekleştirmek istiyoruz. Şuanda Recepbey İlköğretim Okulu önünde bozuk olan asfalt yolun kazınarak Parke Taşı döşenmesi için çalışma yapıyoruz. Bunun için mahalle halkının görüşünü almak üzere ankette düzenledik. Önümüzdeki günlerde anket sonucunda çalışmalarımıza yön vereceğiz. Ayrıca asfaltın kazınması sırasında Nazilli Belediyesi olarak hiçbir zararımızın olmaması da tabiî ki güzel bir olay. Asfaltı kazıyan makinemiz, kamyona eriterek atıyor ve başka bir yerde kullanılabilmesini sağlıyor. Yani eski asfaltı atma gibi bir durum yok. İhtiyaç olan başka bir yola kullanabiliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2010, 21:03
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k