banner158

Nazilli'de üst yapı çalışması

Nazilli Belediyesi, Devlet Karayolu 380 Sokak ve yeşil mahalle içerisinde devam eden yol yapım ve genişletme çalışmaları ile yol yapımları için gerçekleştirilen istimlaklar nedeni ile bina yıkımlarını sürdürülüyor.

Nazilli'de üst yapı çalışması
banner152

Nazilli Yeşil Mahalle 380 sokaktaki çalışmaları yakından takip eden ve yıkımları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Nazilli"nin ileriye dönük olarak geleceği için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe içerisinde Nazilli"nin yerleşim alanlarını, trafik akışını rahatlatmak için Bulvar ve yol açma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tabi bunun yanında yol açmalarımız nedeni ile güzergâhta bulunan yerleşim yerlerini de istimlâk sonucunda kendi ekiplerimiz ile yıkıyoruz. Tüm bu çalışmaları çalışma bölgelerine giderek yakından takip ediyorum. Şu anda ekiplerimiz Yeşil Mahalle 380 sokak üzerindeki yol genişletme ve geçit çalışmaları ile istimlak sonucunda yıkım kararı alınan evlerin yıkım çalışmalarını sürdürüyorlar” dedi.
Başkan Haluk Alıcık, Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürü Halil İbrahim Topçu ve İmar Müdürü Koray Öden ile birlikte çalışmaları yerinde takıp ederek çalışmaların biran önce tamamlanmasını ve yolun trafiğe açılması için ekiplere talimatını verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2010, 12:59