banner239
banner218

Nazilli'de taraftar hazır

TFF. 3.Lig 1.Grup Takımlarından Nazilli Belediyespor’un taraftar gruplarından olan Alem Gençlik, 2010-2011 futbol sezonu hazırlıklarını tamamladı.

Nazilli'de taraftar hazır

TFF. 3.Lig 1.Grup Takımlarından Nazilli Belediyespor"un taraftar gruplarından olan Alem Gençlik, 2010-2011 futbol sezonu hazırlıklarını tamamladı.
1991 yılında kurulan ve Nazilli Belediyespor"un en eski taraftar gurubu olan Alem Gençlik, 2010-2011 futbol sezonu hazırlıklarını tamamladı. Taraftar gurubu adına yazılı açıklama yapan Eşref Özbağcı, “Nazilli"nin Kurtuluş Bayramı olan 5 Eylül"de başlayacak olan lig, Nazilli Belediyespor"un 3. Lig"ten kurtuluşu ile sonuçlanacaktır” dedi.
Nazilli Alem Gençlik Grubu olarak yeni sezon öncesinde tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyleyen Özbağcı, “Yapılan transferleri hem araştırma, hem de hazırlık maçlarında izleme şansı bulduk. Önemli isimlerin ve kaliteli ayakların Nazilli Belediyespor"a kazandırılmasından memnunuz. Nazilli Belediyespor yönetiminin 2-3 transfer daha yapacağını biliyoruz. Şimdiden yapılan ve yapılacak olan transferler için emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
"LİGİN BAŞINDA VE SONUNDA BAYRAM YAPACAĞIZ"
Yeni statünün avantajlarını ve dezavantajlarını hem yönetim, hem de taraftarlar olarak konuştuklarını ve değerlendirdiklerini belirten Özbağcı, “Rakip takımları çok fazla tanımasak da takımımıza olan güvenimiz tam. Bu gruptan birinci olarak çıkacağımızı inanıyoruz. 5 Eylül"de yani Nazilli"nin Kurtuluş Bayramı"nda başlayacak olan lig, Nazilli Belediyespor"un 3. Lig"ten kurtuluşu ile sonuçlanacaktır. Yani Nazilli"mizde ligin başında ve sonunda aynı bayram coşkusunun yaşanacağından hiç şüphemiz yok” şeklinde konuştu.
İSTANBUL"DA "BOĞAZIN ALEMCİLERİ" İSİMLİ GRUP KURULDU
Alem Gençlik Grubu olarak yeni sezonda yine tribünde ve armanın peşinde olacaklarını ifade eden Eşref Özbağcı şöyle devam etti: “Özellikle İstanbul ve çevresinde oynayacağımız 6 önemli karşılaşma için çalışmalarımıza başladık. İstanbul"da "Boğazın Alemcileri" isimli grubumuzu kurduk. Marmara Bölgesi"nde yaşayan tüm Nazilli"lileri grubumuza bekliyoruz. Nazilli ve Nazilli Belediyespor aşkıyla yaşayan tüm vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiden memnunuz. Takımımızı orada oynanacak olan müsabakalarda destekleyip, kendilerini misafir takım değil ev sahibi gibi hissettireceğiz. İçeride oynayacağımız tüm maçlarda nasip olursa yine yerimizdeyiz. Dışarıda oynanacak Menemen, Tekirova, Ankara ve Marmara Bölgesi deplasmanlarına ise yönetimimizin desteğiyle gideceğiz. Nazilli Belediyespor yönetiminden tribünlere olan ilgiyi arttırmak için atkı ve forma desteği istiyoruz. Tribünlerin siyah-beyaz olması için taraftarlarımızı her karşılaşmaya atkı ve formalarıyla bekliyoruz. 2010-2011 sezonunun Nazilli Belediyespor için başarılarla geçmesini ve sezonu şampiyonlukla kapatmasını dileyerek tüm Nazilli Belediyespor camiasını sevgiyle selamlıyoruz”

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2010, 00:40
banner230