banner158

Namimder'den yat gezisi

Nazilli Memur İşçi ve Mühendisler Derneği(NAMİMDER) üyeleri, Güzelçamlı ve Milli Park koylarına düzenlenen tekne gezisinde bir araya geldi.

Namimder'den yat gezisi

Sosyal ve kültürel faaliyetleri ile tanınan ve Nazilli"nin en aktif derneklerinden biri olan NAMİMDER, üyelerine yönelik yaptığı günübirlik gezilerini sürdürüyor.
NAMİMDER Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Nalbantoğlu, dernek üyeleriyle hafta sonu gezisi düzenlediklerini ve geziye 30 üyenin katıldığını belirtti. Davutlarda köy kahvaltısıyla başladıkları gezide daha sonra ise Güzelçamlı"ya geçtiklerini belirtti. Güzelçamlı"da bir süre gezdiklerini daha sonra ise burada yata binen üyelerin Milli Parkın güzel koylarını gezdiklerini ve denizde bol bol yüzdüklerini söyledi. Yatla Yunan Adalarına doğru açılan üyelerin kıyılara oldukça yaklaştıklarını ve 150 metreden görme fırsatı bulunduğunu belirten Nalbantoğlu, bir nevi yurt dışı gezisi gibi algıladıklarını geziden mutlu ve güzel anılarla döndüklerini belirtti.
Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Nalbantoğlu, üyelerle birlikte bir daha ki etkinliği dört gözle beklediklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2010, 18:12
banner192