banner83

Microsoft Edge yenilendi. Hemen indir!

Microsoft Edge yenilendi. Hemen indir!
banner94
banner26


İnternet tarayıcıları alanında önemli seçeneklerden biri olan ve daha önce ismi Microsoft Internet Explorer iken Edge olarak değiştirilen tarayıcı 2020 yılı itibariyle yenilendi. Yeni Microsoft Edge ismiyle tanıtılan tarayıcı bir dizi yenilik ve güncelleme içeriyor.

Yenilenen ve güncellenen tarayıcı artık daha kabiliyetli. Yeni Microsoft Edge özellikle Windows 10 için optimize edildi. Edge tüm cihazlarda otomatik olarak senkronize oluyor ve şifre, ayar ve favoriler tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

Akıllı özelliklerle de güncellenen yeni Edge, daha akıllı fonksiyonlarla donatıldı. Örneğin tasarım olarak kişiselleştirilebilen tarayıcı, internetteki içerikleri Office 365 uygulamalarına aktarmayı sağlayan Collections özelliğine de kavuştu.

Gizlilik konusunda bazı güncellemeler de alan yeni Microsoft Edge, bu konudaki tüm kontrolü kullanıcıya veriyor. Sadece Windows 10 değil aynı zamanda MacOS, iOS ve Android sürümü de bulunan tarayıcı farklı cihazlarda aynı deneyimi yaşatmayı da hedefliyor. Eklenti desteği de alan yeni Microsoft Edge, modern tarayıcılar tarafından sunulan bu özellikle konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Yeni Microsoft Edge'i şirketin internet sitesi üzerinden indirim deneyimleyebilirsiniz.

banner102