banner339
banner274

MHP'li Taner, Nazilli'de

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Aydın Milletvekili Recep Taner, düzenlenen iftar yemeğinde Nazillili işadamları ile bir araya geldi.

MHP'li Taner, Nazilli'de
banner328

MHP Aydın Milletvekili Recep Taner ile birlikte iftar yemeğine Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Ticaret Odası Başkanı A.Gültekin Kılınç, MHP Nazilli İlçe Başkanı Rafet Şentürk ve MHP"li İl Genel Meclis üyesi Mehmet Güler ve davetliler katıldı.
İftar yemeğinde Nazillili işadamları adına konuşan Necmi Erkan; “İftar yemeğimize katılarak bizleri onurlandıran MHP Aydın Milletvekilimiz Recep Taner, Nazilli Belediye Başkanımız Haluk Alıcık ve değerli MHP Nazilli İlçe Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Rabbimizin bizlere vermiş olduğu nimetlere şükrediyoruz. Bu ay dualarımızın, yaptığımız hayır ve hasenatlarının en makbul olacağı bir ay. Bizim en büyük kazancımız bu dünyadaki maneviyatımızdır. Ramazan ayı bir barış ayı, bir kardeşlik ayı, bir dayanışma ayı zenginle fakirin bir araya gelebildiği, zenginin fakirin halinden anlayabildiği ve onun dertlerine problemlerine çare bulabilmek için gayret gösterebildiği bir aydır. Bu vesile ile iftarımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Anayasa değişiklik paketinin vatandaşın yararına olacak hiçbir madde içermediğine dikkat çeken MHP"li Recep Taner de, paketi hükümet üyelerinin kendilerini yüce divan ile mahkemelerden kurtarabilmek adına yapmayı planladığı bir değişiklik olarak nitelendirereke, “Bu kötü gidişata dur demek için "Hayır" demenizi istiyorum. "Hayır"da hayır vardır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2010, 21:07
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k