banner158

MHP'li Taner'den vefa örneği

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Milletvekili Recep Taner, şehit cenazesinde biran olsun yalnız bırakmadığı şehit babasına karşı büyük bir vefa örneği gösterdi.

MHP'li Taner'den vefa örneği

MHP Aydın Milletvekili Recep Taner, geçtiğimiz Perşembe akşamı Ağrı'nın Doğubeyazıt kırsalında arazi arama tarama çalışmaları sırasında PKK ile girilen sıcak temas sonucu şehit olan Aydınlı Er Serkan Özpınar"ın cenaze törenine katıldı. Cuma günü İkindi Namazı"ndan sonra Germencik"e bağlı Karaağaç köyünde düzenlenen cenaze töreninde Vali Hüseyin Avni Coş, İlçe Kaymakamı Resul Çelik ve Aydın İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Uğur Özcan ile birlikte şehit ailesini yalnız bırakmayan Taner, Aydınlı şehide karşı son görevini yerine getirdi.
Şehit babası Mehmet Özpınar, anne Gülsüm Özpınar ve şehidin kardeşi Serhat Özpınar"a başsağlığı dileyen MHP Aydın Milletvekili Taner, şehit babasının elini öperek Türk milletinin şehit ve gaziler ile onların yakınlarına gösterdiği saygıyı gözler önüne serdi. Taner"in hemen hemen aynı yaşlarda oldukları şehit babasının elini öpmesi, cenazeye katılanlar tarafından takdirle karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2010, 16:58
banner192