banner339
banner391
banner313

MHP'li bayanlardan destek

MHP Didim İlçe Kadın Kolları üyeleri, ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere Didim Çocuklar Ağlamasın Derneği’ne giysi yardımında bulundu.

MHP'li bayanlardan destek
banner353

Belediye Düğün Salonunda açılan Didim Çocukları Ağlamasın Derneği kermesine MHP Didim İlçe Kadın Kollarından destek geldi. MHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkan Seda Saban, Başkan Yardımcısı Meriç Çiftçi, Üyeler Gülay Şengül, Ayla Aşıcı ve Burcu Yılmaz"da muhtelif kılık ve kıyafetlerden oluşan yardımları kermese bağışladılar.
İhtiyaç sahiplerinde destek olmak amacıyla bu yardımı yaptıkları belirten MHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkan Seda Saban, “Bu kermese daha önce bize yapılan kılık ve kıyafet yardımlarını ulaştırdık. Çocuklar Ağlamasın Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşacağına inancımız tam. Bizler bu tür etkinliklere her zaman destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
Çocuklar Ağlamasın Derneği yetkilileri ise, MHP"li bayanlara teşekkür ederken, kermeste yetişkin ve çocuk kıyafetleri, ayakkabı ve terlikler ile oyuncakların bulunduğu bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2010, 17:38
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k