banner239
banner218

Mezunların göleklerine imza

2009-2010 eğitim öğretim yılının sona ermesi ile birlikte milyonlarca öğrenci karne alırken; Nazilli’deki mezuniyet töreninde mezun öğrenciler hatıra olsun diye gömleklerini imzaladı.

Mezunların göleklerine imza

Nazilli"de 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılı kapanış törenlerinin yapıldığı sırada birbirlerinin gömleklerine imza atan gençler dikkat çekti. İlköğretim"den mezun olarak farklı Liselere gidecek olan öğrenciler hatıra olması amacıyla birbirlerinin gömleklerine adını soyadını yazıp imzasını attı.
Mezuniyetinden bir hatıra saklamak istediğini ifade edeb Beşeylül İlköğretim Okulu 8/S sınıfı öğrencisi Ayça Subaşı, “Karnemizle beraber eve takdir veya teşekkür götürmemiz o kadar da önemli değil. Çünkü sınıf olarak çok başarılıyız. Bugün mezun olduğumuz bu okuldan çoğu arkadaşımla 8 yıl boyunca aynı sınıfta eğitim aldık. Nerdeyse 8 yıl boyunca her gün beraberdik. Şimdi ise çoğumuz farklı okullara gidecek. Bunun üzüntüsü karne sevincimizi azaltıyor. Bizde birbirimizi unutmamamız ve hatıra olması amacıyla Gömleklerimize adımızı ve soyadımızı yazıp imza atıyoruz. Yıllar geçse de bu gömlekleri saklayacağız ve hep birbirimizi hatırlayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2010, 19:43
banner230