banner116

Meslek Yüksekolu'na arsa

Geçtiğimiz günlerde Nazilli ve Aydın gündemine oturan Nazilli Polis Meslek Yüksekokulu Nazilli’den gidiyor mu haberinin ardından çalışmalarını sürdüren Nazillili bürokratlar arsa temin çalışmalarına hız verdi.

Meslek Yüksekolu'na arsa
banner94
banner26

Nazilli Polis Meslek Yüksekokulu için aylardır arsa arayışı içinde olan AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk ve Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız"ın Hasköy"de gösterdiği arazinin ilgi görmemesi üzerine yeniden arsa arayışına giren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yeni alternatif araziler tespit etti. Mevcut Polis Meslek Yüksek Okuluna 300 metre mesafede bulunan ve 92 bin 500 metrekare arazi ile birlikte Nazilli-Bozdoğan yolu üzerinde Organize Sanayi girişinin karşısında bulunan 44 bin metrekarelik arazileri temin eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, bu arazileri Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Meslek Yüksek Okulları Müdürlüğü ve TOKİ ile paylaşmak için Pazartesi günü Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız ile birlikte Ankara"ya gideceğini belirtti.
“Ankara"da AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk ile birlikte Polis Meslek Okulu için tespit edilen arazileri ilgili makamlara gösterip, onay almaya çalışacağız” diyen Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Sayın Kaymakamımızla birlikte Polis Meslek Yüksek Okulu"na arza bulma ile ilgili yaptığımız çalışmaları çok iyi şekilde sonuçlandırdık. Birbirinden güzel iki arsayı paftaları ve planlarıyla birlikte Ankara"da ilgililere sunacağız. Nazilli Belediyesi olarak bu arsalarımızın her türlü alt yapı çalışmalarını tamamlayacağıma da söz veriyorum. Polis Okulu"nun Nazilli"den gitmesi gibi bir olay söz konusu değildir. Nazilli Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi. iha

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2010, 11:31
banner118