banner4

Malay'dan nezaket ziyareti

Aydın Valisi Mustafa Malay, göreve başlayan Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ temennilerinde bulundu.

Malay'dan nezaket ziyareti
banner26

Ziyarette konuşan Aydın Valisi Mustafa Malay, Özlem Çerçioğlu"nu çalışkanlığı ile takdir görmüş bir kişi olarak nitelendirerek, Aydın"a belediye başkanı olarak çok şey katacağına inandığını söyledi. Seçimler öncesinde CHP ile yaşadığı polemik konusu hatırlatılan Vali Malay, “Geçmişte yaşanan geçmişte kalmıştır. Ben artık geleceğe bakıyorum. Yaşanlardan dolayı kimseye kırgın değilim. Kişiler gelip geçicidir. Önemli olan devletimizdir. Önceliğimiz, devlet olduğuna göre çekişmeleri bir kenara bırakıp, hizmet için çaba sarf etmeliyiz” dedi.
Ziyaretlerinden dolayı Vali Mustafa Malay"a teşekkür eden Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Vali Mustafa Malay"ın her zaman yanlarında hissetmekten övünç duyacaklarını kaydetti. Ziyarette teleferikle ilgili soruları da yanıtlayan Başkan Çerçioğlu, “Önümüzdeki günlerde teleferiğin yüklenici firmasıyla bir araya gelip görüşmeler yapacağız. Teleferiği yıkmak yada hizmet dışı bırakmak gibi bir düşüncemiz yok. Yapılmış bir hizmet ve biz bu hizmeti daha aktif hale getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Teleferik firmasına 1 milyon 800 bin TL borcumuz var. Bu borcu firmayla yapacak olduğumuz görüşmeler neticesinde planlama yapıp ödeyeceğiz. Teleferiği de konusunda uzman ekipler yetiştirdikte sonra tekrar vatandaşın hizmetine sokacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2009, 12:03