banner116

Kuşadası Belediyesi Bürüksel'de stant açtı

Uluslararası Brüksel Fuarı 54. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Kuşadası Belediyesi'nin Belçika'nın başkentindeki fuarda açtığı stant, ilk günden yoğun ziyaretçi akınına uğrarken, 5 gün sürecek fuarın yıldızı olacağı sinyali verdi.

Kuşadası Belediyesi Bürüksel'de stant açtı
banner94
banner26

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün'ün iki yıl önce başlattığı yurt dışındaki tanıtım atağı, 54. Uluslararası Brüksel Turizmin Fuarı'nda da sürüyor. Belçika'nın başkenti Brüksel'de stant açan Kuşadası Belediyesi ekibinde Belediye Meclis Üyesi ve Kültür-Turizm Komisyonu Başkanı Murat Saraç ile Belediye Meclis üyesi ve Korumar Otel Genel Müdürü Tacentin Özden yer alıyor. Fuarın ilk gününde Brüksel Kültür ve Turizm Müşaviri Kenzi Güzel Çulhaoğlu, Sea Light Otel Müdürü Turhan Kesim, Sürmeli Otel Genel
Müdürü Sadun Alp, Pine Bay Tatil Köyü Genel Müdürü Tayfun Güleryüz, Kuştur Tatil Köyü Genel Müdürü Metin Tekin, Fantasia Otel Genel Müdürü Haluk İlderi, Club Lacosta Satış Müdürü Mustafa Cura, Blue Sky Otel Müdürü Eyüp Çivici, Belçikalı çok sayıda tur operatörü, Kuşadası ve Ege Bölgesi'nden çok sayıda turizmci Kuşadası standını ziyaret ederek, tanıtım çalışmalarına katıldı.
Kuşadası Belediye Meclis Üyesi ve Kültür-Turizm Komisyonu Başkanı Murat Saraç Brüksel'de stant açarak, fuara başarılı bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Belçika pazarı Kuşadası için büyük önem taşıyor. Bu nedenle Brüksel'deki bu fuara Başkanımız M. Esat Altungün'ün talimatıyla ağırlık verdik. İlk günden ziyaretçi akınına uğrayan standımız hem bizim, hem de fuardaki Kuşadalı turizmcilerin yüzünü güldürdü" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2012, 15:59
banner118
banner129